MLVC06V030C100 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MLVC06V030C100 |
Leírás | VARISTOR 42V 30A 0603 |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 42 V 30 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0603 (1608 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Varisztor feszültség (max.) 46.2 V |
Gyártó Eaton - Electronics Division | Lökőáram 30 A |
Sorozat | Energia 0,1J |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Áramkörök száma 1 |
Alkatrész státusza Aktív | Kapacitás / frekvencia 100 pF @ 1 MHz |
Max. AC feszültség 21.2 V | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C (TA) |
Max. DC feszültség 30 V | Rögzítés módja Felületszerelt, MLCV |
Varisztor feszültség (min.) 37.8 V | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Varisztor feszültség (tip.) 42 V | Alap típusszám |