MLVC06V024C140
DigiKey raktári szám
283-MLVC06V024C140TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MLVC06V024C140
Leírás
VARISTOR 33V 30A 0603
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 V 30 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
36.3 V
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Lökőáram
30 A
Sorozat
Energia
0,1J
Kapacitás / frekvencia
140 pF @ 1 MHz
Max. AC feszültség
17 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
24 V
Varisztor feszültség (min.)
29.7 V
Varisztor feszültség (tip.)
33 V