MLVB06V18C0R5
DigiKey raktári szám
283-MLVB06V18C0R5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-MLVB06V18C0R5CT-ND - Vágott szalag (CT)
283-MLVB06V18C0R5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MLVB06V18C0R5
Leírás
VARISTOR 105V 0603
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
105 V Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
120 V
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Áramkörök száma
1
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
0.5 pF @ 1 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Max. DC feszültség
18 V
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Varisztor feszültség (min.)
90 V
Alap típusszám
Varisztor feszültség (tip.)
105 V