MLVA06V26C100-R
DigiKey raktári szám
283-MLVA06V26C100-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-MLVA06V26C100-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-MLVA06V26C100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MLVA06V26C100-R
Leírás
VARISTOR 37V 30A 0603
Részletes leírás
37 V 30 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
42 V
Lökőáram
30 A
Sorozat
Energia
0,1J
Kapacitás / frekvencia
100 pF @ 1 MHz
Max. AC feszültség
20 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
26 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Varisztor feszültség (min.)
32 V
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
37 V