MFBW1V3216-152-R
DigiKey raktári szám
283-MFBW1V3216-152-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-MFBW1V3216-152-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-MFBW1V3216-152-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MFBW1V3216-152-R
Leírás
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN
Részletes leírás
1.5 kOhms 1 Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 500mA 450mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
500mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
450mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Impedancia / frekvencia
1.5 kOhms @ 100 MHz
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)