MFBW1V1005-000-R
DigiKey raktári szám
283-MFBW1V1005-000-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-MFBW1V1005-000-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-MFBW1V1005-000-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MFBW1V1005-000-R
Leírás
FERRITE BEAD 0 OHM 0402 1LN
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 800mA 40mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
800mA
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,026" (0,65mm)
Impedancia / frekvencia
0 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)