MFBA3V1608H-152-R
DigiKey raktári szám
283-MFBA3V1608H-152-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-MFBA3V1608H-152-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-MFBA3V1608H-152-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MFBA3V1608H-152-R
Leírás
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Részletes leírás
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 200mA 1ohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1ohm
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Impedancia / frekvencia
1.5 kOhms @ 100 MHz
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges áram (max.)
200mA