MDH-21-R-BK
DigiKey raktári szám
283-4685-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDH-21-R-BK
Leírás
FUSE CERM 21A 600VAC 125VDC 3AB
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
21 A 600 V AC 125 V DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200A
Csomagolás
Ömlesztve
Joule-integrál (I²t)
5100.0
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
cURus
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0024 Ohms
Névleges AC feszültség
600 V