MCL1005-6R2-R
DigiKey raktári szám
283-MCL1005-6R2-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-MCL1005-6R2-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-MCL1005-6R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCL1005-6R2-R
Leírás
FIXED IND 6.2NH 300MA 300 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.2 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 300 mA 300mohm max. 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
300mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
8 / 100MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
3,9GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 MHz
Típus
többrétegű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±0,3nH
Gyártói tokozás
0402
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)