M0810-2R5105-R
DigiKey raktári szám
283-3009-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M0810-2R5105-R
Leírás
CAP 1F -20% +80% 2.5V T/H
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.5 V Radiális, fémdoboz 250mohm / 100Hz 1000 óra / 60°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 60°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Kapacitás
1 F
Méretek
0,335" átmérő (8,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,532" (13,50mm)
Névleges feszültség
2.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 60°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
250mohm / 100Hz