KVR-5R0V155-R
DigiKey raktári szám
283-KVR-5R0V155-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KVR-5R0V155-R
Leírás
SUPERCAPACITOR COIN 5V 1.5F VRT
Részletes leírás
1.5 F (EDLC) szuperkondenzátor 5 V axiális, Henger - függőleges 30ohm 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Tokozás
axiális, Henger - függőleges
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
1.5 F
Méretek
0,752" átmérő (19,10mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,807" (20,50mm)
Névleges feszültség
5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30ohm