KVR-5R0H105-R
DigiKey raktári szám
283-KVR-5R0H105-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KVR-5R0H105-R
Leírás
SUPERCAPACITOR COIN 5V 1F HRZ
Részletes leírás
1 F (EDLC) szuperkondenzátor 5 V axiális, henger - vízszintes 30ohm 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Tokozás
axiális, henger - vízszintes
Kivezetések közötti távolság
0,787" (20,00mm)
Kapacitás
1 F
Méretek
0,752" átmérő (19,10mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,248" (6,30mm)
Névleges feszültség
5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30ohm