KR-5R5H104-R
DigiKey raktári szám
283-KR-5R5H104-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KR-5R5H104-R
Leírás
CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
Részletes leírás
100 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V axiális, henger - vízszintes 75ohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Tokozás
axiális, henger - vízszintes
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Kapacitás
100 mF
Méretek
0,453" átmérő (11,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
75ohm / 1kHz