KR-5R5C334-R
DigiKey raktári szám
283-KR-5R5C334-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KR-5R5C334-R
Leírás
CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H
Részletes leírás
330 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 50ohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
330 mF
Méretek
0,531" átmérő (13,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50ohm / 1kHz