KR-5R5C104-R
DigiKey raktári szám
283-2806-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KR-5R5C104-R
Leírás
CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 75ohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
100 mF
Méretek
0,531" átmérő (13,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
75ohm / 1kHz