KLKE-30-AT
DigiKey raktári szám
283-KLKE-30-AT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KLKE-30-AT
Leírás
FUSE EV 30A 600VAC/DC AT TERM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30A 600VAC AC 600VDC DC biztosíték patron Csavaros rögzítés
Kategória
Névleges DC feszültség
600VDC
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Felhasználás
Elektromos, ipari
Sorozat
Tanúsítvány
cURus
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50kA
Rögzítés módja
Csavaros rögzítés
Tokozás
hengeres, Késes érintkező (csavaros)
Biztosíték típusa
patron
Méretek
0,469" átmérő x 1,532" H. (11,90mm x 38,90mm)
Névleges áram (Amper)
30A
DC hidegellenállás
0.0034 Ohms
Névleges AC feszültség
600VAC