ICL050D30MIC
DigiKey raktári szám
283-ICL050D30MIC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ICL050D30MIC
Leírás
ICL 500 MOHM 20% 30A 34MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 500 mOhms ±20% 30 A 1,339" (34,00mm)
Kategória
Ellenállás / 25°C-on
500 mOhms
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Tűrés
±20%
Sorozat
Max. állandósult áram
30 A
Csomagolás
Ömlesztve
Átmérő
1,339" (34,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)