HV1860-2R7107-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
KYOCERA AVX
Raktáron: 1 971
Adatlap
100 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.7 V Radiális, fémdoboz 12mohm / 100Hz 1000 óra / 65°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HV1860-2R7107-R
DigiKey raktári szám
283-4193-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HV1860-2R7107-R
Leírás
CAP 100F -10% +30% 2.7V T/H
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
100 F
Méretek
0,709" átmérő (18,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
2,382" (60,50mm)
Névleges feszültség
2.7 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
12mohm / 100Hz