HV1635-2R7356-R
DigiKey raktári szám
283-HV1635-2R7356-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HV1635-2R7356-R
Leírás
CAP 35F -10% +30% 2.7V T/H
Részletes leírás
35 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.7 V Radiális, fémdoboz 24mohm / 100Hz 1000 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
35 F
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,496" (38,00mm)
Névleges feszültség
2.7 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
24mohm / 100Hz