HV1625-2R7256-R
DigiKey raktári szám
283-HV1625-2R7256-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HV1625-2R7256-R
Leírás
CAP 25F -10% +30% 2.7V T/H
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.7 V Radiális, fémdoboz 27mohm / 100Hz 1000 óra / 65°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HV1625-2R7256-R modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
25 F
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,118" (28,40mm)
Névleges feszültség
2.7 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
27mohm / 100Hz