HSL0814-3R8106-R
DigiKey raktári szám
283-HSL0814-3R8106-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSL0814-3R8106-R
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 10F 3.8V
Részletes leírás
10 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 1,5ohm 1000 óra / 60°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 60°C
Csomagolás
Csík
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Kapacitás
10 F
Méretek
0,335" átmérő (8,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,610" (15,50mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,5ohm