HS1625-3R8227-R
DigiKey raktári szám
283-HS1625-3R8227-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HS1625-3R8227-R
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 220F 3.8V
Részletes leírás
220 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 100mohm 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
220 F
Méretek
0,650" átmérő (16,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100mohm