HS1040-3R8157-R
DigiKey raktári szám
283-HS1040-3R8157-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HS1040-3R8157-R
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 150F 3.8V
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 140mohm 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Csík
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
150 F
Méretek
0,413" átmérő (10,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,654" (42,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
140mohm