HS1025-3R8706-R
DigiKey raktári szám
283-HS1025-3R8706-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HS1025-3R8706-R
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 70F 3.8V
Részletes leírás
70 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 250mohm 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
70 F
Méretek
0,413" átmérő (10,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
250mohm