HPAL1V0630-8R2-R
DigiKey raktári szám
283-HPAL1V0630-8R2-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HPAL1V0630-8R2-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HPAL1V0630-8R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HPAL1V0630-8R2-R
Leírás
FIXED IND 8.2UH 5A 60 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8.2 µH árnyékolt öntött Induktor 5 A 60mohm max. Nem standard
Kategória
Telítési áram
5,5A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
60mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Méretek
0,276" H. x 0,260" Sz. (7,00mm x 6,60mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)