HCM1A4020V2-2R2-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A4020V2-2R2-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A4020V2-2R2-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A4020V2-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A4020V2-2R2-R
Leírás
FIXED IND 2.2UH 4.6A 48 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Induktor 4.6 A 48mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
48mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
33MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,173" H. x 0,165" Sz. (4,40mm x 4,20mm)
Telítési áram
5A
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)