HCM1A1707V2-8R2-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A1707V2-8R2-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A1707V2-8R2-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A1707V2-8R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1707V2-8R2-R
Leírás
FIXED IND 8.2UH 12.5A 8.7 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8.2 µH árnyékolt Induktor 12.5 A 8,7mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
8,7mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
8MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,675" H. x 0,675" Sz. (17,15mm x 17,15mm)
Telítési áram
20A
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)