HCM1A1707V2-4R7-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A1707V2-4R7-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A1707V2-4R7-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A1707V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1707V2-4R7-R
Leírás
FIXED IND 4.7UH 18A 4.72 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt Induktor 18 A 4,72mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
4,72mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
12MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,675" H. x 0,675" Sz. (17,15mm x 17,15mm)
Telítési áram
27A
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)