HCM1A1707V2-470-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A1707V2-470-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A1707V2-470-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A1707V2-470-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1707V2-470-R
Leírás
FIXED IND 47UH 5.5A 46 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µH árnyékolt Induktor 5.5 A 46mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
46mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
2MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,675" H. x 0,675" Sz. (17,15mm x 17,15mm)
Telítési áram
8A
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)