HCM1A1707-4R7-R
DigiKey raktári szám
283-4769-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-4769-1-ND - Vágott szalag (CT)
283-4769-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1707-4R7-R
Leírás
FIXED IND 4.7UH 18A 4.72 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt Induktor 18 A 4,72mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
4,72mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,677" H. x 0,663" Sz. (17,20mm x 16,85mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Telítési áram
20A