HCM1A1307V3-1R0-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A1307V3-1R0-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A1307V3-1R0-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A1307V3-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1307V3-1R0-R
Leírás
FIXED IND 1UH 28A 1.75 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt öntött Induktor 28 A 1,75mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,75mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
43MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Típus
öntött
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,530" H. x 0,496" Sz. (13,45mm x 12,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,256" (6,50mm)
Telítési áram
34A