HCM1A1307V2-220-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A1307V2-220-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A1307V2-220-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A1307V2-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1307V2-220-R
Leírás
FIXED IND 22UH 6A 33.1 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µH árnyékolt Induktor 6 A 33,1mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
33,1mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
5MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,530" H. x 0,496" Sz. (13,45mm x 12,60mm)
Telítési áram
8A
Max. magasság (beültetve)
0,256" (6,50mm)