HCM1A1307V2-1R0-R elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 250
Adatlap
1 µH árnyékolt Induktor 28 A 1,75mohm max. Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Automotive Grade High Current Inductors – HCM1AV2 Series
HCM1A1307V2-1R0-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A1307V2-1R0-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A1307V2-1R0-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A1307V2-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1307V2-1R0-R
Leírás
FIXED IND 1UH 28A 1.75 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,75mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
34MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,530" H. x 0,496" Sz. (13,45mm x 12,60mm)
Telítési áram
34A
Max. magasság (beültetve)
0,256" (6,50mm)