HCM1A1305V2-3R3-R elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 0
Adatlap
3.3 µH árnyékolt Induktor 12 A 9,2mohm max. Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Automotive Grade High Current Inductors – HCM1AV2 Series
HCM1A1305V2-3R3-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A1305V2-3R3-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A1305V2-3R3-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A1305V2-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1305V2-3R3-R
Leírás
FIXED IND 3.3UH 12A 9.2 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyenáramú ellenállás (DCR)
9,2mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
16MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,530" H. x 0,496" Sz. (13,45mm x 12,60mm)
Telítési áram
19A
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)