HCM1A1305-100-R
DigiKey raktári szám
283-4765-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-4765-1-ND - Vágott szalag (CT)
283-4765-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1305-100-R
Leírás
FIXED IND 10UH 6.8A 21.9 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Induktor 6.8 A 21,9mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
21,9mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,524" H. x 0,480" Sz. (13,30mm x 12,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Telítési áram
13A