HCM1A1305-100-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | HCM1A1305-100-R |
Leírás | FIXED IND 10UH 6.8A 21.9 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µH árnyékolt Induktor 6.8 A 21,9mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 21,9mohm max. |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Mag anyaga | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás Nem standard |
Tűrés ±20% | Méretek 0,524" H. x 0,480" Sz. (13,30mm x 12,20mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,197" (5,00mm) |
Telítési áram 13A |