HCM1A1105V2-470-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A1105V2-470-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A1105V2-470-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A1105V2-470-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1105V2-470-R
Leírás
FIXED IND 47UH 3A 117 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µH árnyékolt Induktor 3 A 117mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
117mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
3MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,425" H. x 0,394" Sz. (10,80mm x 10,00mm)
Telítési áram
3A
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)