HCM1A1105V2-100-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A1105V2-100-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A1105V2-100-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A1105V2-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1105V2-100-R
Leírás
FIXED IND 10UH 6.2A 27 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Induktor 6.2 A 27mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
27mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
9MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,425" H. x 0,394" Sz. (10,80mm x 10,00mm)
Telítési áram
7A
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)