HCM1A1105V2-100-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | HCM1A1105V2-100-R |
Leírás | FIXED IND 10UH 6.2A 27 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µH árnyékolt Induktor 6.2 A 27mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 27mohm max. |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 9MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítések AEC-Q200 |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Mag anyaga | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Induktivitás | Rögzítés módja Felületszerelt |
Tűrés ±20% | Tokozás Nem standard |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,425" H. x 0,394" Sz. (10,80mm x 10,00mm) |
Telítési áram 7A | Max. magasság (beültetve) 0,197" (5,00mm) |