HCM1A1104V2-330-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A1104V2-330-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A1104V2-330-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A1104V2-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1104V2-330-R
Leírás
FIXED IND 33UH 3.3A 102 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µH árnyékolt Induktor 3.3 A 102mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
102mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
5MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,425" H. x 0,394" Sz. (10,80mm x 10,00mm)
Telítési áram
4,6A
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)