HCM1A1104V2-1R0-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A1104V2-1R0-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A1104V2-1R0-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A1104V2-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1104V2-1R0-R
Leírás
FIXED IND 1UH 19A 3.1 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt Induktor 19 A 3,1mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
3,1mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
38MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,425" H. x 0,394" Sz. (10,80mm x 10,00mm)
Telítési áram
25A
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)