HCM1A1104V2-100-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A1104V2-100-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A1104V2-100-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A1104V2-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1104V2-100-R
Leírás
FIXED IND 10UH 6A 30 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Induktor 6 A 30mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
30mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
10MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±20%
Tokozás
Nem standard
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,425" H. x 0,394" Sz. (10,80mm x 10,00mm)
Telítési áram
6A
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)