HCM1A0805-150-R
DigiKey raktári szám
283-4755-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-4755-1-ND - Vágott szalag (CT)
283-4755-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A0805-150-R
Leírás
FIXED IND 15UH 2.5A 71 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 µH árnyékolt Induktor 2.5 A 71mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
71mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,319" H. x 0,315" Sz. (8,10mm x 8,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,213" (5,40mm)
Telítési áram
6A