HCM1A0703V2-4R7-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A0703V2-4R7-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A0703V2-4R7-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A0703V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A0703V2-4R7-R
Leírás
FIXED IND 4.7UH 4A 46.5 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt Induktor 4 A 46,5mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
46,5mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
20MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±20%
Tokozás
Nem standard
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,276" H. x 0,260" Sz. (7,00mm x 6,60mm)
Telítési áram
6,8A
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)