HCM1A0703V2-220-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A0703V2-220-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A0703V2-220-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A0703V2-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A0703V2-220-R
Leírás
FIXED IND 22UH 2A 149 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µH árnyékolt Induktor 2 A 149mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
149mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
7MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,276" H. x 0,260" Sz. (7,00mm x 6,60mm)
Telítési áram
2,9A
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)