HCM1A0703V2-100-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A0703V2-100-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A0703V2-100-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A0703V2-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A0703V2-100-R
Leírás
FIXED IND 10UH 3.3A 75 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Induktor 3.3 A 75mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
75mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
12MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,276" H. x 0,260" Sz. (7,00mm x 6,60mm)
Telítési áram
4,4A
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)