HCM1A0503V3-100-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A0503V3-100-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A0503V3-100-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A0503V3-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A0503V3-100-R
Leírás
FIXED IND 10UH 2.8A 108 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt öntött Induktor 2.8 A 108mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
108mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
13MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Típus
öntött
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,213" H. x 0,205" Sz. (5,40mm x 5,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)
Telítési áram
2,3A