HCM1A0503V2-3R3-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A0503V2-3R3-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A0503V2-3R3-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A0503V2-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A0503V2-3R3-R
Leírás
FIXED IND 3.3UH 4.7A 38 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt Induktor 4.7 A 38mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
38mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
25MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,213" H. x 0,205" Sz. (5,40mm x 5,20mm)
Telítési áram
6,5A
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)