HCM1A0503V2-3R3-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | HCM1A0503V2-3R3-R |
Leírás | FIXED IND 3.3UH 4.7A 38 MOHM SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 3.3 µH árnyékolt Induktor 4.7 A 38mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 38mohm max. |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 25MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítések AEC-Q200 |
Alkatrész státusza Elavult | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Mag anyaga | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Induktivitás | Rögzítés módja Felületszerelt |
Tűrés ±20% | Tokozás Nem standard |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,213" H. x 0,205" Sz. (5,40mm x 5,20mm) |
Telítési áram 6,5A | Max. magasság (beültetve) 0,118" (3,00mm) |