HCM1A0503V2-2R2-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A0503V2-2R2-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A0503V2-2R2-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A0503V2-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A0503V2-2R2-R
Leírás
FIXED IND 2.2UH 5.5A 23 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Induktor 5.5 A 23mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
23mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
33MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,213" H. x 0,205" Sz. (5,40mm x 5,20mm)
Telítési áram
6,4A
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)